Тільки прикольні приколи - багато гумору і гарного настрою.

Beschreibung deines ersten Forums.

Тільки прикольні приколи - багато гумору і гарного настрою.

Beitragvon iukovl » Mi 4. Sep 2019, 06:29

Усіх грошей не заробиш - частину доведеться вкрасти. Скільки потрібно рома дівчині для перетворення глухому ромову бабу? Потрапив глухому екстремальну ситуацію — прибери за собою! Дві подруги по телефону:<br>— Ти де?<br>— (тихим шепотом) Я з чоловіком на риболовлі. Тільки що ляща зловила, ніяким глухому голові дзвенить... Всі сплять по різному. Хтось просто спить, а хтось зовсім не просто, типу по різному.<br> <br>

Також пропоную почитати - Пілоти поділилися секретами, яких не знають прості пасажири (7 фото), детальніше тут <a href="http://belosnet.dn.ua/piloti-podililisya-sekretami-yakih-ne-znayut-prosti-pasazhiri-7-foto/" title="Пілоти поділилися секретами, яких не знають прості пасажири (7 фото)">http://belosnet.dn.ua/piloti-podililisya-sekretami-yakih-ne-znayut-prosti-pasazhiri-7-foto/</a>, тут багато цікавого.

Мишко, Мишко, де твоя ощадкнижка,<br>Повна червінців і рублів?<br>Сама безглузда помилка, Мишко,<br>Або, що ти їх витрачаєш на б...<br> <br> Бути пунктуальним холодно. Я Навчив промовляє папугу Спасибі, він мені вдячний Вино і жінки — це для вас не горілка і баби! Все, що не робиться — до кращого. Просто не завжди до вашого. <br><br> <br>

Діалог глухого одеському трамваї:<br>- Молодий чоловік, ви шо, не виходите?!<br>- Виходжу.<br>- (з надривом) Так шо ж ви мовчите? Мало хто знає, але песик Муму, з однойменного твору, була породи бульбульбультерьер. Люди діляться на тих, хто п'є чай без цукру, і тих, хто п'є без чаю.<br> <br> День народження - це таке свято, коли під корою головного мозку<br>утворюється нове річне кільце.<br> <br> Глухому Москві пройшов "Марш материнського гніву". Кілька поліцейських отримали ременя...

Всіх грошей не за працюєш - частину доведеться вкрасти.<br><br> <br> Як називається ситуація, коли два хитрих єврея вирішують перехитрити і взути один 2-а?<br>- ДрузьБер! Спасибі офісної мікрохвильовці за або, що кожен день забезпечує мене гарячої тарілкою прохолодному супу. У доктора Айболита був брат — патологоанатом Айумер. Я завжди помічаю, коли глухому фільмах використовують підроблених динозаврів.

Як сказав один розумний чоловік: "Вночі дружбою не займешся".<br> <br> Попросив глухому аптеці відклеїти цінник з упаковки, тому що це подарунок. - Алло, дівчина, якими надійними засобами контрацепції ви користуєтеся?<br>- Доктор, я потвора. "Матвієнко: сенаторів з сумнівним минулим більше немає"<br>Залишилися тільки з сумнівним майбутнім... Батько розповідав казку синові, так дуже хотів спати, що колобка ще арбузовому зустрічі з зайцем збила вантажівка.
Читаю жарти, та анекдоти, дивлюся приколи
iukovl

Zurück zu Dein erstes Forum